Atatürk Mah. Sedef Cad. Ata Blokları 38 Ada 3/4 No: 175 Ataşehir/İstanbul
info@bogazicimedya.com.tr +90 216 533 56 66
Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım

SEO

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmetlerimizle, dijital varlığınızı en üst düzeye çıkarmak için stratejik çözümler sunuyoruz. İşletmenizin online görünürlüğünü artırmak, organik trafik çekmek ve potansiyel müşterilere ulaşmak için etkili SEO stratejileri geliştiriyoruz. Deneyimli SEO uzmanlarımız, sektörünüzü ve hedef kitlenizi analiz ederek özelleştirilmiş bir SEO planı oluşturur. Anahtar kelime araştırması, site içi optimizasyon, bağlantı kurma ve içerik stratejisi gibi kritik faktörleri göz önünde bulundurarak, web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlıyoruz. Gelişmiş analiz araçları ve sürekli takip ile, SEO kampanyanızın performansını izliyor ve iyileştirmeler sağlıyoruz. Sizi rakiplerinizden öne çıkaran ve uzun vadeli başarı sağlayan SEO çözümlerimizle, markanızı daha geniş bir kitleye ulaştırıyoruz. Dijital pazarlama stratejinizin ayrılmaz bir parçası olarak, işletmenizin büyümesine katkıda bulunmak için buradayız.

SEO

Mükemmel algoritmamız sayesinde muhteşem sonuçlar alırsınız.

SEO hizmeti miz, online işleriniz için mükemmel bir algoritma ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Kendimize o kadar güveniyoruz ki ilk iki ayda sadece anahtar kelimelerde %60 trafik artışı ve yükselme garanti ediyoruz. Web sitesi kod yapısı geliştirilmesi, Sayfa optimizasyonları, Link inşası, Raporlama ile her şey kontrolünüz altında.


SEO Nedir?

SEO (Search Engine Optimization), “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamında kullanılır. Arama motoru optimizasyonu, internetette yer alan web sitelerinin başta Google olmak üzere arama motorlarında görünürlük kazanması ve ön sıralarda yer almasını sağlamak için yapılan çalışmaların tamamıdır. Bu sayede Google ve diğer arama motorlarında kendimizi daha yüksek konumlara çıkararak ziyaretçi sayımızı artırabiliriz.


Bir başka deyişle SEO, reklam ücreti ödemeden arama motorlarında web sitenizin ziyaret edenlerin sayısını arttırma çalışmalarının tümüne verilen isimdir.


SEO çalışmasından amaç yayınlanan web sitelerinin arama sonuç sayfalarında daha iyi sıralamalara ulaşmaktır.


Niçin SEO Yaptırmalıyım?

Bahsedildiği üzere SEO’nun maksadı sahip olduğunuz web sitelerini belirlenen anahtar kelimelerde Google ya da diğer arama motorlarında daha üst sıralara çıkarmaktır. Doğal olarak üst sıralarda yer alan web siteleri daha çok ziyaretçi alırlar. Sayfayı ziyaret eden nitelikli kullanıcısı çok daha önemli olup, SEO’nun yapılma sebeplerinden biride nitelikli kullanıcıya ulaşabilmektir.


SEO konusunda tecrübeli değilseniz bir SEO ajansı ile çalışmanız doğru karar olacaktır.


Bu noktada Bosphorusmedia olarak size uzman kadromuzla destek olmak isteriz.


Bosphorusmedia olarak amacımız; müşterilerimizin Google veya diğer arama motorlarındaki sıralama performanslarını yükseltmek maksadıyla gerekli SEO çalışmalarını yürütmek, temel hedefi, müşterilerinin arzu ve istekleri doğrultusunda hedeflenen başarıya en etkin ve kısa sürede ulaşmaktır.